Kapat

EN YAKIŞIKLI 12 TÜRK ERKEĞİ

Anasayfa
Testler&Listeler EN YAKIŞIKLI 12 TÜRK ERKEĞİ

Türkiye’nin en yakışıklı erkeklerini sizin için listeledik. Daha nice yakışıklı erkeklerimiz vardır elbette ama bunlar sadece ünlü olmuş yakışıklılar 🙂

12-Burak Deniz

27 yaşındaki Tv oyuncusu Burak Deniz, Kaçak dizisiyle başlayan oyunculuk kariyerine son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizi  projesinde başrol oynayarak gündeme gelmiştir.

11-Tolga Sarıtaş

Şüphesiz Türkiye’nin en yakışıklıları arasında yer alan Tolga, Güneşin Kızları adlı dizi projesinde çokça ilgi gördükten sonra şu anda devam eden SÖZ dizisinde gösterdiği performansla rağbet gören ünlüler arasında.

10-Burak Çelik

Türk manken, model ve oyunculuk yapan bu yakışıklı Hayat Sevince Güzel adlı dizi projesinde parlayarak genç kızların ilgisini çekmiştir.

9-Serkan Çayoğlu

Türk oyuncu ve manken olan Serkan, ilk olarak Kuzey Güney dizisiyle tanınmıştır. Daha sonra ise Kiraz Mevsimi adlı dizide  başrol oynayarak büyük bir çıkış sağlamıştır.

8-Kerem Bursin

30 yaşındaki Türk oyuncu şüphesiz Türkiye’nin en karizmatik ve yakışıklı erkekleri arasında yer alıyor. Güneşi Beklerken dizisiyle çıkış yapan Kerem, listemizde yer alıyor.

7-Çağatay Ulusoy

2010 yılında katılmış olduğu Best of Model Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Daha sonra dizi ve sinema filmleriyle gündeme gelen Çağatay, son olarak Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olan İçerde de gösterdiği performansıyla göz doldurmuş ve ününe ün katmıştır.

6-Kenan İmirzalıoğlu

43 yaşındaki karizmatik oyuncu, katıldığı Best Model Of The World’a birinci olarak bu yarışmayı kazanan ilk Türk olarak tarihe geçmiştir.

5-Barış Arduç

Aslen Arnavut olan yakışıklı oyuncu, İsviçre doğumlu olup daha sonra ailesiyle birlikte Türkiye’ye kesin dönüş sağlamıştır. TSSF ye bağlı kalarak Şile’ de 8 yıl can kurtaranlık yapan Barış, son olarak Kiralık Aşk dizisiyle genç kızların dikkatini çekmiştir.

4-Engin Altan Düzyatan

Türk oyuncu ve sunuculuk yapan yakışıklı oyuncu günümüzde Diriliş Ertuğrul Dizisiyle gündeme gelmiş ve çokça beğeni almıştır.

3-Murat Boz

37 yaşındaki yakışıklı oyuncu Murat Boz, sempatik tavırları ve güzel sesinin yanı çekilen 2 sinema filminde de oynayarak oyunculuğunun da hiç fena olmadığını göstermiş oldu.

2-Kıvanç Tatlıtuğ

2002 yılında yapılan Best Model of Turkey ve sonrasında da Best Model of the World seçilmesiyle adından çokça söz ettirmiştir. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da dikkatini çeken bu yakışıklı oyuncu şüphesiz bütün kızların rüyasına girer cinsten.

1.Burak Özçivit

32 yaşındaki yakışıklı ve karizmatik oyuncu Best Model of The World yarışmasına katılmış ve Dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Günümüzde ise Türkiye’nin en güzel kadınları arasında yer alan Fahriye Evcen ile olan evlilikleriyle gündeme bomba gibi oturmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: