Kapat

Slender Man Film İncelemesi ve Altyazılı Fragmanı

Anasayfa
Film&Sinema Slender Man Film İncelemesi ve Altyazılı Fragmanı

Yılın en fazla merak konusu olan korku filmlerinden biri kuşkusuz Slender Man. Oyunu ile tanışanlar korku temalarında ki başarıları takdir etmişlerdir.Film konusunda da aynı başarı sürdürülebilirse son yılların kaliteli korku filmlerinden biri ufukta görünüyor diyebiliriz.

Peş peşe yayınlanan fragmanlar filme karşı olan beklentilerin dozunu yükseltmekte.Zira filme karşı ön yargılı olanlar fragmanları izledikten sonra görüş değiştiriyorlar.Tabi ki sadece fragman üzerinden filmin korku konusunda yeterli olup olmadığını anlamak zor.Net bir görüş elde edebilmek için filmin dünya genelinde vizyon göreceği 18 Mayıs tarihini beklemek gerekiyor.

Slender Man Türkçe Altyazılı Fragman

Slender Man Filmi Kısaca Konusu;Küçük bir kasabada gençler ve çocuklar bir bir ortadan kaybolmaya ve intihar etmeye başlarlar.Bu durum başlarda bir seri katil vakası izlenimi vermektedir.Lakin gerçek bu kadar basit değildir.İnsanların zihinlerine giren ve onları kontrolü altına alan efsanevi bir yaratık kasaba gençlerine musallat olmuştur.

Slender Man Başlıca Özellikleri;Boyunu ve kollarını istediği kadar uzatabilir.Yüzü yoktur ve rahatlıkla kamufle olabilir.Yaklaştığı herhangi bir elektronik cihazı bozar.Her daim takım elbise giyer.Kurbanlarının zihinlerine hükmeder ve paranoyak olmalarını sağlar.Uykusuzluk ve öksürük nöbetleri geçirmelerine sebep olur.Kurbanlarını öldürmeden önce 8 adet not bırakır ve hükmettiği ormana gelmelerini sağlar.Genelliklede çocukları hedef olarak seçer.

Oyunun sevenlerince film merakla beklenir hale geldi.Zira oyunda ki efektler oldukça başarılı ve filminde bu derece başarılı olması beklenmekte.Ne diyelim bu sene Slender Man ile uykusuz gecelere hazır olmak gerekiyor gibi görünüyor.Ufukta sağlam bir korku filmi yaklaşıyormuş görüntüsü var ve her korku filmi sever gibi bizlerde filmin vizyon göreceği tarihi merakla bekliyoruz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: