Kapat

Sıla ve Ahmet Kural Çifti Arasında İlginç Benzerlikler Yakaladık

Anasayfa
Gündem Sıla ve Ahmet Kural Çifti Arasında İlginç Benzerlikler Yakaladık

Ünlü düşünür Basta’nın da dediği gibi “Erkek az fakat sık sever, kadın ise çok ancak bir kez sever” sözü Sıla ve Ahmet Kural çiftine resmen cuk diye uydu. Ahmet Kural Sıla ile duruldu, Sıla ise sevgilisi Ahmet Kural ile resmen özüne döndü. Hem Sıla’nın hem de Ahmet Kural’ın gözleri resmen aşkla gülüyor son günlerde. Sanki birbirleri için yaratılmış derler ya işte bu söz onlara uyuyor.

Sıla ve Ahmet Kural Çifti Arasındaki İlginç Benzerlikler

– Sıla 17 Haziran 1980, Denizli doğumlu. Ahmet Kural 10 Kasım 1982, Kütahya doğumlu. İkisi de Ege’li. Memleketlerden başladık hemen benzetmeye 🙂

– Sıla çok kuralcı. Servet değerindeki gece kulübü konserlerini eğer kendisine uymazsa elinin tersiyle itebiliyor. Ahmet Kural’da kuralcı. Hani derler ya bu proje bana tam göre biçilmiş kaftan diye. İşte öyle projeler olmazsa, Ahmet Kural’ın gönlüne yatmazsa, kafasına uymazsa ünlü oyuncu kibarca dizi ve film projelerini geri çeviriyor.

– İki sevgili arasındaki benzerlik, ikili arasında ki ortak farklar bunlarla sınırlı değil. Ahmet Kural oyunculuğun hemen başında Yücel Arzen & Devrim Gürenç’in iki alyans isimli şarkıya çektiği klipte rol aldı. Yani müzik dünyasına uzak değil. Hatta Ahmet Kural müzik dünyasına o kadar yakın ki klarnete bile merak salmıştı bir dönem. İnternette Ahmet Kural’ın klarnet çaldığı videoları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sıla ve Ahmet Kural

– Sıla profesyonel oyunculuk deneyimi henüz yaşamadı ancak kliplerine şöyle bir göz attığımızda oyunculuğa da yatkın olduğu film gibi eğlenceli kliplerinden, sergilediği jest ve mimiklerinden belli oluyor. Hiç belli olmaz o da yakında oyunculuk işlerine adım atar mı atar. 🙂

– Sıla’da Ahmet Kural’da yalnızlığı sevmiyor. Bir elin nesi var iki elin sesi var inanışıyla yaşıyor her ikiside. İkisinin de yol arkadaşları, can arkadaşları, sırdaşları hemen yanı başında bulunuyor. Ahmet Kural’ın yol arkadaşı malumunuz Murat Cemcir. Sıla’nın yol arkadaşı, can yoldaşı da hemen yakınında. Ahmet Kural ve Murat Cemcir nasıl bir elmanın iki yarısı ise Sıla ve gitaristi Efe Bahadır’da bir elmanın iki yarısı gibi ayrılmıyor ve hep yan yana.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: