Kapat

Satın Alınabilecek En İyi Akıllı Saatler

Anasayfa
Teknoloji Satın Alınabilecek En İyi Akıllı Saatler

Artık günümüzde teknolojik gelişmelerin hızına yetişilmiyor. İletişimi sağlayan her yeni ürün bir süre sonra bizim için ihtiyaç haline geliyor. Giyilebilir teknolojiler de bunlar arasında yerini aldı. Google’ ın öncülük ettiği akıllı saatler bunların en iyi örneklerinden biri. Şu anda Samsung, Sony ve LG akıllı saat pastasındaki en büyük payın sahibi olan şirketler. Özelliklerine göre satın alabileceğiniz birkaç akıllı saat modelini sizin için derledik.

Apple Watch 2

Bugün satın alabileceğiniz en iyi modellerden olan Apple Watch 2, GPS özelliği, dayanıklılığı ve su gerçirmemesi ile pahalı oluşuna değen akıllı saatlerden biri.

Samsung Gear S3

Üç güne kadar dayanan pili, su geçirmez ve Super Amoled ekranı ile Samsung Gear S3 akıllı saatler sizin için uygun bir seçenek olabilir.

Huawei Watch 2

Ekranı biraz küçük olsa da Android Wear 2 ile çalışma avantajı olan Huawei Watch 2, GPS ve NFC özellikleri olan bu akıllı saat sporcuların kullanımı için tasarlanmış.

Asus ZenWatch 3

Uzun pil ömrü, kullanışlı donanımı, harika ekranı ve Android Wear ile çalışmasıyla tercih edebileceğiniz bir akıllı saat.

Pebble Time Round

Eğer incelik ve hafiflik sizin için ön plandaysa Pebble Time Round size göre bir akıllı saat. Ancak bazı dezavantajları da yok değil. Beğenilmeyen yanları ise pil ömrünün kısa oluşu ve bazı uygulamaları düzgün çalıştırmaması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: