Kapat

Samsung’un Galaxy S9 ve S9+ Cihazlarında Avrupa’ya Yaptığı Ayrıcalık

Anasayfa
Gündem Samsung’un Galaxy S9 ve S9+ Cihazlarında Avrupa’ya Yaptığı Ayrıcalık

 

Samsung’un yıllar boyu değişmeyen Türkiye pazarındaki tavrı bu sene de kendini koruyacak gibi görünüyor. Önümüzdeki aylarda çıkması beklenen Galaxy S9 ve S9+ cihazlarındaki çift kart desteğini ilk olarak Avrupa pazarına sunacağını açıklayan Samsung daha önceden de S7 ve S7 Edge modellerinin bir MicroSD yuvalı ve bir de SIM yuvalı modellerini ilk önce Avrupa pazarına sunmuştu.

Çift Hatlı S9 ve S9+ Nasıl görünecek?


Samsung’un geçtiğimiz yıl sadece Afrika, Asya ve Ortadoğu pazarlarında piyasaya sürdüğü S8 ve S8+ modellerini de özellikle hibrit (çift hat modeli) tepsisi ile birlikte tasarlamıştı. Hal böyleyken bu yıl çıkması beklenen S9 ve S9+ modellerinin çift hatlı modellerinin Avrupa’daki taleplerine karşı mahçup kalmak istemeyen Samsung firması geçmiş dönemlerindeki maçubiyetlerini ilk olarak Avrupa’ya sunarak telafi etmek istiyor olabilir.  Aşağıdaki gibi görünmesi beklenen yeni nesil Samsung Galaxy S9 ve S9+ cihazlarının Türkiye fiyatları ise şu an için sadece bir muammadan ibaret.

Bu önemli detayın kaynağı ise Almanya Samsung resmi web sitesidir. Bu yüzden kesin bir bilgi olduğundaki şüphelerin tamamı geride kalmış ve artık gözler Galaxy S9 ve S9+ cihazlarının Barcelona tanıtımları için 25 Şubat’ı bekliyor. Ardından bir ay bile geçmeden 16 Mart tarihinde ise Avrupa kullanıcıları hibrit SIM kart tepsisi destekli S9 ve S9+ cihazlarına kavuşacaklar. Çok geçmeden Türkiye’de de piyasaya sürülmesi beklenen bu cihazların tasarımları konusunda ise birçok dedikodu dönmeye başladı bile.

Peki Samsung Galaxy S9 Ve S9+ Tasarımı Nasıl?

Samsung geçtiğimiz yıl “Sınırları Kaldır” sloganı ile birlikte bir  büyük ekran akımı başlattı ve onun takibinde Apple bile IPhone X gibi tam ekran bir telefon çıkarmıştı. Şimdi bu akımın öncüsü olarak Samsung, ezeli rakibi karşısında ezici üstünlük kazanabilmek için işte aşağıdaki tasarımlardan herhangi birini tercih edebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: