Kapat

Mophie Powerstaion İle Şarj Sorununa Son

Anasayfa
Gündem Mophie Powerstaion İle Şarj Sorununa Son

Mophie Powerstaion AC İle Telefonlarda Şarj Sorununu Ortadan Kalkıyor

Mophie Powerstaion AC, başta akıllı telefonlar olmak üzere, tabletleri,, bilgisayarları, ve diğer bataryalı cihazları şarj edebilecek bir güce sahip.

Teknolojik  cihazların en büyük sorunlarından biri oln şarj sorunu Mophie Powerstaion AC ile son bulacak gibi görünüyor. Özellikle uzun süreli kullanım imkanı sağlamayan bataryalar, kullanıcıların canını oldukça sıkıyor. Ortaya çıkan yeni cihazlar ile bu sorunun büyük ölçüde telafi edilebileceği görünüyor. Böylelikle cihazlarınızı daha uzun süre şarj sıkıntısı yaşamadan kullanabileceksiniz.

Şarj cihazları ve harici batarya üretiminin lider ismi Morphie, ürettiği son Morphie Powerstaion AC ile şarj sorununu büyük ölçüde gideriyor. Özellikle daha önceleri akıllı telefonları hedef alan Morphie, hedefini genişleterek bilgisayar, tablet ve diğer bataryalı cihazlar için de çözümler sunuyor. Morphie Powerstaion AC, 100 W AC çıkışı sunarak bu cihazlar için  ekstra kullanım süresi oluşturmayı hedefliyor.

Cihazların Kullanım Süresini Saatlerce Uzatıyor

Morphie Powerstaion AC cihazı kullanıcılarına sunduğu AC çıkışı ile iMacbook dizüstü bilgisayarların kullanım süresini yaklaşık 15 saat uzatıyor. Bu sayede Apple dizüstü bilgisayara sahip kişiler bir Morphie Powerstaion ile bilgisayarlarının kullanım ömrünü uzatabilir. Ayrıca akıllı telefonlar için de yaklaşık ekstra 100 saat kullanım süresi sunuyor. Güçlü tabletler için de ayrıca 21 saat ekstra zaman kazandırıyor.

Morphie İle Neredeyse Her Cihazın Kullanım Süresi Uzayacak

Morphie Powerstaion AC sadece AC çıkışına sahip bir cihaz değil. Ayrıca iki farklı USB çıkışına da sahip olan Morphie neredeyse tüm modeller ve markalar için kullanım süresi uzatma imkanı sunuyor. Akıllı telefonların, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların her marka ve modelinde kolaylıkla kullanılabilme özelliğine sahip.

Morphie Powerstaion AC standart USB portu dışında USB C ve USB B çıkışına da sahip. Ayrıca kolayca taşınabilir özelliklere sahip. Hacim olarak oldukça küçük sayılan bir cihazdır. Ayrıca sadece 125 gram ağırlığı ile cebinizde bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Morphie Powerstaion AC şarj cihazı ile telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar kullanıcıları gayet memnun kalacak ve çok daha uzun bir süre cihazlarını rahatlıkla kullanabilecekler. Aynı zamanda hesaplı ve çok pahalı olmayan fiyatıyla bu cihaza herkes sahip olabilecek.

Markanın taşınabilir şarj cihazları içerisinde kendini ayıran bir yere oturmasını bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: