Kapat

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Katie Holmes’a Tarihi Ayar!

Anasayfa
Gündem Kıvanç Tatlıtuğ’dan Katie Holmes’a Tarihi Ayar!

Batman filmi de nereden çıktı şimdi dediklerinizi duyar gibiyim. Hemen bir şeyin altını çizelim konumuz Batman değil Katie Holmes. Kıvanç Tatlıtuğ haberi ışık hızıyla yayıldı. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi için Batman filminden de hatırlayacağınız dünyaca ünlü oyuncu Katie Holmes’a teklif gitti.

Katie Holmes Teklifi Kabul Edecek mi?

Anlayacağınız o ki Kıvanç Tatlıtuğ’un ünü ülkemiz sınırlarını aştı. Gerçi Batıya doğru değil de Doğu’ya doğru oldu bu aşma işi galiba. Katie Holmes “Görevimiz Tehlike” film serisinden de tanıdığımız Tom Cruise’in eski eşi. Çift ayrılalı beş yıl oldu. Ancak herkes Tom Cruise’in boşanma davaşı şokunu hatırlıyordur mutlaka. Tom Cruise geçtiğimiz günlerde bir şok daha yaşadı. Görevimiz Tehlike film serisinin sonuncusunun çekimi sırasında az daha canından oluyordu. Nasıl odu peki derseniz, Tom Cruise bir binanın çatısından diğer binanın çatısına atlarken biraz kısa kaldı ve atlayamadı. Az daha canından oluyordu ki güvenlik için alınmış ipler onun hayatını kurtardı. Kazadan çok büyük bir şans eseri fazla bir hasar almadan kurtulan Tom Cruise çekimlere ara vermek zorunda kaldı. Bizde asıl konumuza ara vermiş olduk ama hemen geri dönelim Kıvanç Tatlıtuğ’un film meselesine.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Katie Holmes

Takışıklı oyuncunun bu filmden beklentileri çok fazla. Alacağı parayı mı merak ettiniz? Tam 250 Bin Dolar! İddialar şöyle; Anlaşmalarına göre de filmin çekimlerine Eylül ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde başlaması gerekiyor, tabi oyuncu kadrosu tam olarak tamamlanabilirse. Batman’in güzel sevgilisi Katie Holmes’e film teklifi gitti gitmesine ama acaba ne yanıt geldi? Bizim filmde oynar mısın Katie? Olmaz mı? Küçük bir rolde oynasan? Yine mi olmaz? Bir sahne oynasan? Hala mı yok? Azıcık oynasan? Yok oynamıyor 🙂 Katie Holmes Kıvanç Tatlıtuğ’u tanımıyorum deyip teklifi kabul etmemiş.

Bu haberin duyulmasının ardından Kıvanç Tatlıtuğ’u yakalayan magazinciler bu olayı sormuş; “Katie Holmes sizin film teklifinizi kabul etmemiş herhalde Kıvanç Bey, ne diyeceksiniz?” Ne cevap verse beğenirsiniz? “Katie Holmes mi, o da kim?” demiş Kıvanç Tatlıtuğ. Bizce Kıvanç Tatlıtuğ dünyaca ünlü oyuncu Katie Holmes’a tarihi ayar vermiş 🙂

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: