Kapat

İnsanı Gıcık Eden ve Mantık Hatası Olan 8 Çizgi Film

Anasayfa
İlginç&Komik İnsanı Gıcık Eden ve Mantık Hatası Olan 8 Çizgi Film

1 Temel Reis ve Safinaz

Gayet masum bir kadın gibi resmedilen Safinaz aslında tam bir gıcık. Saçlarını ikiye ayıran incecik bacaklı Safinaz diğer çizgi film karakterlerinden biraz farklı. Her bölümün içinde yer alıyor, temel reis ve kabasakalı birbirine düşürüyor. Bazı filmlerde temel reis ile aynı evde yaşarken kabasakal ile de flört ediyor. Temel reis ile evli gibi bizlere gösterilirken kabasakalın onu öpmesine de dur diyemiyor.

Temel Reis ve Safinaz

2 Kel Oğlan

Keloğlan isimli halk kahramanını herkes bilir. Çok güçlü ya da süper bir insan değildir. Çoğu zaman aklı ve şans sayesinde işin içinden çıkar. Keloğlan filmlerinin en saçma yanı ise her filmde farklı bir padişahın kızıyla evlenmesidir. Tamam halk masalı onun farkındayız. Ama keloğlan rolündeki kişi bari değişseydi.

Kel Oğlan

3 Şirinler

Şirinler isimli çizgi film de şirinler neredeyse hepsi erkektir. Bir de aralarında yaşayan Şirine vardır. Buraya kadar her şeyi normal karşılayabiliriz. Ancak bir de sonradan doğan bebek şirin vardır. Nereden geldi, ne ara doğdu, hangisi babası soruları bir soru işareti?

Şirinler

4 Sünger Bob

Sünger bob isibli çizgi film bilmeyenler için söyleyelim, suyun altında geçer. Ancak çizgi filmin çok gıcık eden noktaları vardır. Çizgi filmlerin veya masalların doğruluk payını araştırmak doğru bir şey değildir ama bazı şeylerde gözden kaçmıyor. Sünger bob sanki denizin altında değil gibi hareket ediyor. Denizin içinde adam ateş yakıyor.

Sünger Bob

5 Karga ile Tilki

Masallar insanlara güzel şeyler anlatmalıdır ilkesi bir çok masalda yalan oluyor. Karga ve tilki adlı masalda tilki kurnazlık ediyor. Hatta kargaya sesinin çok güzel olduğunu söyleyerek bir de yalan söylüyor. Ancak sonunda peyniri kazanan tilki oluyor ve tüm insanlığı kendine gıcık ediyor.

Karga ile Tİlki

6 Kül Kedisi

Kül kedisi isimli çizgi filmde kötü bir üvey anne ve iki üvey kardeş bulunur. Baloya gidemeyen kız, biri sayesinde baloya gider. Ancak saat 12’ye gelince kül kedisinin tüm eşyaları eski haline geliyor. Tabi prense kalan ayakkabı hariç. Film oldukça güzel dursa da insanı gıcık eden bir prens vardır. Sevdiği kızı yalnızca ayakkabısından tanıyabilir ve ayakkabı ile gezerek kızı arar.

Kül Kedisi

7 Çakmaktaşlar Ailesi

Çakmaktaşlar çizgi filmi 90’lar çocuklarının en sevdiği çizgi filmlerden. Çizgi film taş devrinde geçmektedir. Ancak çizgi filmde noel kutlanmaktadır. Daha Hz. İsa doğmadan geçen bir çizgi filmde noelin kutlanması da ayrı bir saçmalık.

Çakmataşlar Ailesi

8 Ninja Kaplumbağalar

Dört farklı ninja kaplumbağa vardır. Bunlar iyilik için savaşırlar. Her zaman pizza yerler. Birde dördü de maske takar. Sadece gözlerinin kapatan bu maskenin anlamına çözebilen yoktur.

Ninja Kaplumbağalar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: