Kapat

Hereditary Film İncelemesi ve Fragmanı

Anasayfa
Film&Sinema Hereditary Film İncelemesi ve Fragmanı

2018 yılının kuşkusuz en fazla merak konusu olan korku filmlerinden biri olan Hereditary korku filmi severleri tatmin edecekmiş gibi duruyor.Filmin yapımcı firması A24 sektöre yeni adım atmış olmasına rağmen 2017 yılında ki yapımlarıyla takdir toplamıştı.İçinde bulunduğumuz 2018 yılına da Hereditary filmi ile damga vurmaları kaçınılmaz.

8 Haziran’da ABD’de vizyona girecek filmin Türkiye’de ne zaman vizyon göreceğine dair ise net bir takvim henüz belirlenmiş değil.Korku filmi severlerce yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan Hereditary beklentilere olumlu cevap verebilecek bir senaryoya sahip.

Hereditary filmi kısaca konusu;Graham ailesinin en yaşlı üyesi Ellen’ın ölümünün ardından kızı Annie ve ailesi atalarından kalan gizemi yavaş yavaş keşfetmeye başlarlar. Annie ve aile üyeleri zamanla bu gizemin atalarından kendilerine kalan karanlık bir mirasın parçası olduğunu ve kaderlerinin bu karanlığa hapsolduğunu anlamaya başlayacaklardır.Aile üyeleri önlerine sunulan mirasın parçası olan karanlık kaderin çizdiği yoldan kurtulmak için amansız bir mücadelenin içine gireceklerdir.

Hereditary Filmi Fragmanı;

Film konusunda oldukça olumlu yorumlar yapılıyor olması ve fragmanın korku filmi sevenlerce oldukça doyurucu bulunması başarılı bir yapımın ufukta olduğu izlenimini doğuruyor.

2018 yılı itibari ile korku filmi konusunda doyurucu yapımlar vizyonda yer bulmaya başladı;Ruhlar Bölgesinin son filmi ve Sessiz Bir Yer filmi bu konuda şu an için başı çekiyor ve Hereditary filmi de 2018 yılının en iyi korku filmleri listelerinde kendine rahatlıkla ön sıralardan yer bulabilecekmiş gibi görünüyor.

Beklentilerin üst seviyede tutulduğu Hereditary filmi şu an için İmdb genelinde 7.4 puan almış durumda.Umarız Hereditary vizyon gördükten sonrada beklentilere cevap verebilir ve korku filmi sevenlerin arşivlik filmler listesine girebilir kalitede bir yapımı bizlere sunabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: