Kapat

Gülse Birsel Jet Sosyete ile Ekranlara Dönüyor

Anasayfa
Film&Sinema Gülse Birsel Jet Sosyete ile Ekranlara Dönüyor

Televizyon ekranlarında kendine özgü yazarlığı ile izleyiciyi ekran karşısına bağlamayı başaran dizileri yazan Gülse Birsel yaklaşık olarak 3 yıldan sonra yeni bir dizi projesiyle ekranlara dönüyor. Jet Sosyete adındaki bu dizide birbirinden değerli oyuncular yer alacak.

Gülse Birsel’in yaşlı genç herkes tarafından büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Avrupa Yakası idi. Dizi yayın hayatına son verdikten sonra dahi hala Youtube üzerinde en çok arananlar listesinde bulunuyor. Bunun en büyük sebebi ise bu dizinin konusunun ve dizideki karakterlerin tamamına yakınının kendine has espri anlayışları olması ve bu karakterlere hayat veren kişilerin de usta birer tiyatrocu olmalarıydı.

Gülse Birsel’in yeni dizisi olan Jet Sosyete ile ilgili gelişmeler de ortaya çıkmaya başladı. Bir aksilik olmazsa Ocak ayının ilk haftasında çekimlerine başlanması planlanan dizi Star TV’de yayınlanacak. Jet Sosyete yine BKM’nin yapımcılığında çekilecek. Yönetmen ise Hakan Algül.

Jet Sosyete adlı dizinin oyuncu kadrosu da oldukça sevilen isimlerden oluşmakta. Güldür Güldür Show’da Eşofmanlı Şevket Hoca tiplemesiyle izleyicilerin beğenisini kazanan tiyatro oyuncusu Çağatay Çorumlu bu dizinin önemli karakterlerinden bir tanesini canlandıracak. Diğer oyuncular ise Gülse Birsel, Sarp Apak, Şahin Irmak, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Tuğba Çom, Ecem Uzun ve Ayşenur Şamlıoğlu.

Jet Sosyete Dizisinin Konusu Nedir?

Her zaman için ilginç konular bulmayı başarabilen Gülsel Birsel bu dizide yine ilginç bir konu bulmuş. Dizinin konusu, kendi halinde orta seviye bir hayat süren ailenin bir anda zengin olarak sosyete hayatına girmesi. Birbirinden usta oyuncularla bu ilginç konunun ses getirip getirmeyeceğini dizinin yayına girmesiyle hep birlikte göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: