Kapat

Fuchiko Nedir?Ne İşe Yarar?

Anasayfa
İlginç&Komik Fuchiko Nedir?Ne İşe Yarar?

Sosyal medyada bir anda fenomen haline gelen Fuchiko minyatür oyuncak bebekler, fotoğraf çekimlerinizi tamamlayacak oldukça güzel aksesuarlar. Bu bebekler parmak boyutunda olup, günlük eşyaların arasında küçük bir insan olarak oldukça dikkat çekici ve komik duruyorlar. Piyasaya çıkışları da tam anlamıyla bu şekilde, fotoğraflarda ve sosyal medyada kullanılmaya başlanması ile popülaritesi artmıştır.

Fuchiko Minyatür Oyuncakları Nereden Alınır?

Bu bebekler Japonya’dan Türkiye’ye geliyor. Ülkemizde henüz bir satış noktası yok fakat 15 gün içerisinde siparişleriniz elinize ulaşıyor. Peki ya bu bebekler ne işe yarar denildiğinde, aslında pek de bir işe yaramıyor, tamamen aksesuar amaçlı kullanılıyor. Özellikle de farklı fotoğraf çekimleri için kişiler bu Fuchiko minyatür oyuncakları kullanıyorlar.

Fuchiko Severler

Bu oyuncak bebeklerin bir anda çok fazla seveni oluşmuştur. Sosyal medyada paylaşılan Fuchiko minyatür oyuncak modelleri ve kupaları, fincanları süsleyen görünümleri ile oldukça eğlenceli resimlerin ortaya çıkıyor. Bu bekler kişilerin keyfi olarak almayı tercih ettikleri bir aksesuar. Herhangi bir özelliği ya da işlevi yoktur.

Bardak Kızları

Bu bebekleri en çok gördüğümüz resimler ise fincanın kenarında oturmuş, ayaklarını sallandıran bebeklerin olduğu resimlerdir. Fuchiko minyatür bebekleri ne işe yarıyor denildiğinde bu bebekler fincanlar daha komik olsun diye üretilmiş denebilir. Aslında gereksiz bir düşünce gibi gözükse de oldukça beğenilmiş ve dünya çapında pek çok kişi bu bebeklerden sipariş vermiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: