Kapat

Deli Rolü Yaparak Hapisten Kaçan Mafya Babası

Anasayfa
İlginç&Komik Deli Rolü Yaparak Hapisten Kaçan Mafya Babası

Size Gambino ailesinin bir üyesinden bahsedeceğiz.

Vincent’i ilk başta tüm dünya boks ile tanıdı. 1944-47 yılları arasında profesyonel olarak boks yaptı. Beş kardeşten birisiydi. Kardeşlerinden biri bu işlerden kaçmak için rahip olmayı seçmişti. Daha sonra bir mafya ailesi için çalışmaya başladı. Büyük bir ihtimalle boksör olmasının bunda etkisi çok büyüktü. Boksörün mafya babası olması uzun süresini almadı. 80’li yılların başında ön patron görevi yaparken 1991 yılında da ailenin patronu oldu.

Gambino suç ailesi başarısız bir cinayete imza attı. 1992’de Gambino ailesinin büyük çoğunluğu hapse girince Vincent, ABD’nin resmi olarak en büyük patronu sayıldı. Bu durum onu da arananlar listesinde en üste yükseltti. Tabi ki yakalandı ama suçlu olmasının yanında oldukça zeki bir mafya babasıydı. 30 yıl cezası istenince birden deli gibi davranmaya başladı. Oldukça farklı bir kişi olmuştu. Mafya babası olmasına rağmen üstüne başına bakmadan pijamalarıyla sokaklarda yürüdü. Bitmiş sigaraları sanki yeni bir sigaraymış gibi yakarak yeniden içmeye çalıştı. Kendi kendine hayali arkadaşlar oluşturdu farklı yerlere bakarak hayali arkadaşlarıyla muhabbet etti. Hatta işi daha da ileri götürerek tuvaletlerini altına yaptı. O kadar inandırıcı rol yapıyordu ki savcının tuttuğu doktorlar, çok sayıda saygın psikiyatristler buna inandı. Mafya babası 30 yıllık suçtan kurtuldu. Ölmeden iki yıl öncede bütün bunların aslında rol olduğunu itiraf etti.

Gambino Vincent

Yuana Kadın Mafya

Yuana isimli bu kadında görüntüsünün aksine yaşayan bir insan. Kötü işlere bulaştığı için yakalanıyor. Yuana 15 yaşında iken 35 yaşındaki bir adamdan hamile kalıyor. Çocuk doğduktan sonra da kötü yollara bulaşmış. Karteller ile tanışınca onlar için gözetleyici rolü yapıyormuş. Polis veya asker geldiğinde görevi büyüklerini uyarmakmış. Başarısız olursa da işler onun için kötüye gidiyormuş. Elleri ve ayakları bağlanarak saatlerce aç bırakılıyormuş. Burada bulunduğu sürede de korkunç olaylara rast geldiğini söylüyor. Bir keresinde topuz ile adamın kafasını ezdiklerinden bahsediyor. Yuana’da bu kadar çok gündeme geldiğine göre o da masum değil. Yuana hedef seçtiği kişide dişiliğini kullanıyor ve önce onunla yatıyor. İşkenceye bundan sonra başlıyor. İfadesinde tüm bu işkenceleri oğlu için yaptığını söylüyor.

Kadın Mafya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: