Kapat

Milyonların Beklediği Maç Geldi Çattı!

Anasayfa
Gündem Milyonların Beklediği Maç Geldi Çattı!

Floyd Mayweather  Junior – Conor McGregor maçı saat kaçta? Hangi kanalda? Maç öncesi değerlendirmeler.

Aylardır beklediğimiz Floyd Mayweather  Junior – Conor McGregor maçı geldi çattı. Bu gece saat 02.00’da S Sport’da naklen yayımlanacak olan boks karşılaşmasında iki tarafında 100 miyon dolarlık bir anlaşmaya vardığı konuşuluyor. Daha maç başlamadan aralarındaki küfürlü atışmalar bugün tartıda da devam etti. O an izin verilse birbirlerini parçalayacakmışcasına hareket sergileyen ünlü boksörler ringde nasıl bir tavır takınır merak konusu.

Kim Bu Boksörler?

Bir tarafta dünyanın en çok kazanan boksörü Mayweather, diğer tarafta karma dövüş sanatlarında büyük sükse yapmış dünyaca ünlü McGregor. Bu maçının son maçı olduğunu söyleyen Mayweather yenilmezlik serisini korumak istiyor. Kariyerinde 49 profesyonel maça çıkan ünlü boksör, bütün karşılaşmaları kazanmış ve 26 karşılaşmayı nakavt ile bitirmiştir. 40 yaşında olmasına rağmen böyle büyük bir karşılaşmada dövüşecek olan ‘Para’ lakaplı boksörün gece sergileyeceği performans merak konusu.

Diğer tarafta hareketleri ve farklı dövüş tarzı ile tanınan McGregor. Yüksek enerjisi ve hırslı duruşu ile taraftarın gönlünde taht kurmuş İrlandalı MMA dövüşçüsü 13 saniye gibi kısa bir sürede ünvan maçı kazanmış. Bu derece tabi ki de rekor kırmıştır. Kariyerinde Dünya şampiyonluğu da bulunan McGregor’ın 19 galibiyet 3 yenilgisi var. Bu geceki karşılaşmada karşısındaki tecrübeli boksöre karşı nasıl bir taktik izleyecek göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: