Kapat

Birbirinden Güzel 8 Yabancı Model

Anasayfa
Kadın&Yaşam Birbirinden Güzel 8 Yabancı Model
en seksi modeller

Moda dünyası, içerisinde bir çok modeli barındırır. Bu modeller genellikle ticari bir ürün tanıtarak, poz vererek paraya para demezler. Genelde sürekli gündemde olurlar ve yaptıkları her şey, yedikleri yemek, giydikleri kıyafetler anında olay olmaktadır. Bazı modeller kişilikleri ile bazıları da güzel görünümleri ile bir çok kişinin kalbini fethetmiştir. Bu yazımızda dünyanın en popüler modellerini listeledik ve bu modeller hakkında bilgiler verdik. İşte dünyanın en seksi kadınları!

 

8 Heidi Mount Kimdir?

Heidi Mount

Heidi Mount 1987 doğumlu, Amerikalı bir modacıdır.  Vanity Fair, V-magazin, Marie Claire, Chanel, Prady ve Bally gibi birçok kampanya ve dergide de yer almıştır. Muhteşem mavi gözleri ve çıkıntılı elmacık kemikleri onu farklı bir boyutta güzel yapmaktadır. Heidi Mount dünyanın en güzel kadınları arasında yer almaktadır ve oldukça ünlü bir modeldir.

 

7 Christie Brinkley Kimdir?

christie-brinkley kimdir

Christie Brinkley, 1954’te doğmuş bir Amerikan modeldir. 63 yaşında olmasına rağmen genç ve etkileyici görünümüyle yaşına meydan okumaktadır ve halen günümüzün en seksi modelleri arasında gösterilmektedir. 70’li ve 80’li yılların en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilmektedir. Christie Brinkley ayrıca National Lampoon’s Vacation, Vegas Vacation ve The Hampton’s gibi pek çok TV şovunda ve filminde yer almış, dünyaca tanınan yetenekli bir modeldir.

 

6 Karlie Kloss Kimdir?

en seksi modeller

Karlie Kloss 1992’de doğmuş bir Amerikan modeldir. Amerika’nın en genç ve en başarılı modellerinden biridir. Kendisi 14 yaşında keşfedilerek sinema sektöründe oldukça fazla rol almıştır. Bir çok ünlü dergiye kapak olmuş bu modelin önümüzdeki senelere de damgasını vuracağından hiç şüphemiz yok.

 

5 Joan Smalls Kimdir?

Joan Smalls Kimdir

Joan Smalls, Porto Riko’lu ünlü bir modeldir. 1998 doğumlu olan Joan Smalls, küresel moda dünyasındaki en seksi kadın modellerinden biri olarak gösterilmektedir. Porto Riko InterAmerican Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünden mezun oldu. Ama o başka bir şey istiyordu. Kendisine bir heyecan arıyordu. Bu yüzden Joan Smalls, mezun olduktan hemen sonra bir model olmak için New York’a taşındı ve hayallerinin gerçek olması çok fazla sürmedi. 2007 yılında Elite Model Management şirketi ile ilk imzaları attılar. Bu şekilde başlayan kariyerinde kısa bir sürede dünyanın en çok tanınan modellerinden birisi olmayı başardı.  2011’de Estee Lauder kozmetik ürünlerini temsil eden ilk Latin modeli oldu.

 

4 Devon Aoki Kimdir?

en seksi modeller

Devon Aoki 1982 doğumlu bir Amerikalı oyuncu ve model. Ünlü İngiliz modeli Kate Moss’un danışmanlığı altında büyüdü. Boyunun kısa olması model olmak için ona bir engel olmadı. Pek çok firmanın ticari ürünlerini tanıttı ve dünyanın en çok konuşulan modelleri arasında yer aldı. Ayrıca çeşitli filmlerde ve müzik kliplerinde de rol almıştır.

 

3 Niki Taylor Kimdir?

Niki Taylor kimdir

Niki Taylor, 1975 yılında dünyaya gelen Amerikalı bir modeldir ve People dergisi tarafından seçilen Dünyanın En Güzel 50 kadını arasında yer almaktadır. Kariyerine 13 yaşında başlamıştır ve henüz 14 yaşında iken Seventeen dergisinde kapak olmayı başarmıştır. 15 yaşında ise Vogue dergisinin kapağını süsleyerek adını tüm dünyaya duyurmuştur. O zamanlardan bu yana kendisi halen Amerikan kadın moda ve fitness dergilerinde yer almaya devam etmektedir.

 

2 Katty Perry Kimdir?

Katheryn Elizabeth Hudson olarak da bilinen Katy Perry, 1984’te doğmuştur. Eğlence sektöründe harika bir kariyere sahiptir. Bir gospel şarkıcısı olarak başladığı işinde şu anda bir pop müzik şarkıcısı ve söz yazarı olarak tanınmaktadır. Katty Perry, parlak, komik, ve herkesi şaşırtan tuhaf moda anlayışı ile ünlüdür. FHM Dergisi’nin En seksi 100 kadın listesinde 2009 ve 2010 yılları arasında 23. ve 37. Sırada olmak üzere iki kez yer almıştır.

 

1 Miranda Kerr Kimdir?

Miranda Kerr Kimdir

Miranda Kerr 1983’te Sydney, Avustralya’da doğdu. Kariyerine 13 yaşında başladı. O tarihten beri süper model olarak dünya çapında tanınma başarısını gösterdi. 2006’da Victoria’s Secret kampanyasında yer alan ilk Avustralyalı model olmuştur. Muhteşem ve çarpıcı güzelliği, onun bugün dünyanın en başarılı modellerinden birisi olmasını sağlamıştır.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: