Kapat

Aslı Enver ve Murat Boz Evlilik Kararı Aldıklarını Açıkladılar

Anasayfa
Gündem Aslı Enver ve Murat Boz Evlilik Kararı Aldıklarını Açıkladılar

Murat Boz ve Aslı Enver’den beklenen haber geldi mi? Murat Boz, Aslı Enver’i ailesinden istemeye mi hazırlanıyor?

Öncelikle yakın geçmişte neler yaşandığını hatırlayalım. Kardeşim Benim film setinde tanıştıktan sonra magazin dünyasının en gözde çiftleri haline gelen Murat Boz ve Aslı Enver aynı zamanda en çalkantılı aşk hayatına sahip çiftler arasında. Murat Boz’un dilden dile dolaşan çapkınlık gecesi iddiasından sonra gözler Aslı Enver’e çevrilmiş, güzel oyuncu da bu olaydan önce ayrıldıklarını itiraf etmişti. Daha sonra barışıp barışmayacakları bir muamma haline gelen ünlü çift, hayranlarını sevindirecek bir haberle tekrar bir araya geldi. Aslı Enver ile Murat Boz arasındaki buzlar eridi ve güzel oyuncu sevgilisini affetti. Ünlü çift önce Bodrum’da görüntülendi. Daha sonra ise Murat Boz yayınladığı aşk pozları ile yeniden bir arada olduklarını adeta dosta düşmana duyurdu.

Her şey yolunda giderken Kardeşim Benim 2 filminin çekimleri için Murat Boz adeta şehir şehir gezmeye başladı. Aslın Enver ara sıra sevgilisini sette ziyaret etse de bu ziyaretler bir süre sonra azaldı ve Aslı Enver Meksika’ya abisinin yanına giderek orada tatil yapmaya başladı. Murat Boz Türkiye’de sette Aslı Enver ise dünyanın öbür ucunda tatildeydi ve ikili uzun bir sürede hiç bir paylaşımda da bulunmamıştı. Ünlü çiftin bu durumu ayrılık iddialarının ardı ardına çıkmasına sebep olmuştu. Konuşulanlara göre Murat Boz ve Aslı Enver’in aşkında yeni bir kriz ortaya çıkmıştı. Haberler ardı ardına çıkıp olaylar arap saçına dönerken Murat Boz aralarının iyi olduğu mesajını vermek istercesine eskiden çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak altına “Çiçeğim” notunu düştü. Hemen akabinde de Aslı Enver Meksika’dan döndü.

Murat Boz ve Aslı Enver

Düğün Tarihi Belli Oldu

Türkiye’ye gelir gelmez Aslı Enver ile buluşan Murat Boz sevgilisi ile birlikte Çeşme Alaçatı sokaklarında el ele görüntülendi. İkili söylentileri böylelikle yalanlamış oldu. Daha sonra Aslı Enver, Murat Boz’un sahnede şarkı söylediği bir anı kalp emojisi ile paylaştı ve adeta aşkını haykırdı. Birlikte tatile çıkan ikilinin arasından su sızmazken beklenen haber geldi. Murat Boz’un Aslı Enver’i Kurban Bayramı’ndan sonra ailesinden isteyeceği paylaşıldı. Daha önce birbirinin ailesi ile tanışan ünlü çiftin bu kararının yakın çevresini mutlu ettiği öğrenildi. Hatta ünlü çiftin evlilik için tarih bile belirledikleri öğrenildi. Konuşulanlara göre Aslı Enver ve Murat Boz 2018 yılının yazında dünya evine girecek.

Bu arada Kardeşim Benim 2 filminin çekimlerini bitiren Murat Boz kutlamayı şarkıyla yaptı. A be kaynana şarkısını söyleyen ünlü şarkıcıya Burak Özçivit’te eşlik etti. arada Kardeşim Benim 2 filminin çekimlerinin bitmesi ile beraber Burak Fahriye’sine, Murat’ta Aslı’sına kavuşmuş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: