Kapat

Arabalara Acımayan Adam Eray Ener

Anasayfa
İlginç&Komik Arabalara Acımayan Adam Eray Ener

Günümüzde araba dendiğinde çok da ucuz rakamlar akıllara gelmiyor. Ucuz olarak tabir edilen ama işe yarayan bir araç bile azımsanmayacak fiyatlara sahip. Erkekler için ise arabaları önemli. Her erkek aracına son derece dikkat ediyor. Araçta oluşabilecek en ufak bir hasar bir erkeğin tüm gününün mahvolmasına yeter.

Oto Destekçim adındaki Youtube kanalı da insanların araçları daha iyi tanımaları hakkında güzel videolar paylaşmakta. Kanalın sahibi Eray Ener de eski bir oto tamircisi olduğu için insanların bu konudaki beklentilerini iyi biliyor ve ona göre videolar çekiyor. Oto Destekçim kanalındaki videoları önemli bir çoğunluğu araçlarda meydana gelen sorunların nasıl giderileceği ile ilgili. Ancak zaman zaman takipçilerden gelen istekler de araçlar üzerinde uygulanıyor. Tabi ki bu istekler gerçekten absürt istekler.

Oto Destekçim kanalına gelen istekler arasında aracın yağlama sistemine kezzap, benzin deposuna kimyasal temizlik malzemesi dökülmesi gibi istekler var. Eray Ener ise bu istekleri hiç düşünmeden yerine getiriyor. Tabi ki bu isteklerin sonunda araca iyi şeyler olmayacağı biliniyor ancak hala ne olacağı konusunda insanlar merak ettikleri için bu denemeler gerçekleştiriliyor.

Araba meraklıları için Oto Destekçim kanalı son derece samimi bir kanal. Öyle ki Eray Ener çekim sırasında pek çok defa spontane olarak ortaya çıkan sorunlara karşı samimi yöntemler buluyor. Araba ile ilgili her türlü enteresan bilgiyi ve daha fazlasını oto takipçim kanalında bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: