Kapat

2018’de Kimler Ölecek?

Anasayfa
İlginç&Komik 2018’de Kimler Ölecek?

Amerika kaynaklı bir internet sitesi son birkaç yıldır yayınladığı listede o yıl kimlerin öleceği hakkında bir sıralama yapıyor. Bu sıralamada ise dünyanın pek çok ünlü ismi mevcut.

The DeathList isimli internet sitesi her yıl başında 50 kişilik bir ünlü listesi yayınlayarak bu ünlülerin o yıl içerisinde öleceklerini söylüyor. DeathList internet sitesi kısa zamanda pek çok insan tarafından ziyaret edilen bir site haline geldi. Bunun en büyük sebebi de sitenin geçmiş yıllarda yayınladığı listelerde var olan isimlerin gerçekten de hayatlarını kaybettikleri.

Sitenin gizemi insanlar arasında kısa sürede yayıldı. Bunun sebebi ise özellikle 2016 yılında David Bowie, Muhammed Ali, George Michael gibi pek çok sanat ve spor alanından ünlünün öleceğini doğru tahmin etmiş olmaları. İşin ilginç tarafı ise siteye, daha önce listede adı geçmiş olup da halen yaşayan hiç kimsenin herhangi bir hukuki süreç başlatmamış olması. Bununla birlikte sitenin doğru tahminleri arasında herhangi bir sağlık problemi yaşamayan insanların da olması ilgi çekiyor. Bu bir bakıma biraz da kehanet izleri taşımakta. Peki DeathList’e göre 2018’de ölmesi beklenen ünlüler kimler?

Kirk Douglas / Oyuncu

Michael Douglas’ın babası olan aktör Kirk Douglas geçtiğimiz günlerde 102. yaşını kutladı. Douglas listenin ilk sırasında.

Leah Bracknell / Oyuncu

Edinburgh Dükü Philip Mountbatten / II. Elizabeth’in Eşi

Billy Graham / Hristiyan Kanaat Önderi

John McCain / ABD Senatörü

McCain bir süredir beyin kanseri ile mücadele ediyor.

Pierre Cardin / Modacı

Stan Lee / Çizgi Roman Yazarı

Stan Lee X-Men, Daredevil, Hulk, Iron Man, Spiderman gibi pek çok karakterin yaratıcısı.

Doris Day / Oyuncu

Jimmy Carter / Eski ABD Başkanı

George Bush / Eski ABD Başkanı

Sean Connery / Oyuncu

Stephan Hawking / Fizikçi

Ronnie Wood / Müzisyen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: